Claymore Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Project: Claymore PC/RPG
Autor Wiadomość
Ignoking
Abyssal One

Wysłany: 2012-05-06, 04:08   

.

Senji 
Human
Vedymin

Wysłany: 2012-05-06, 10:31   

Ok, nie ma sprawy z tym testowaniem. Mocno podstawioną pod fabułę czy wplecioną jedynie w wydarzenia z Claymore? Hm... ja osobiście wolałbym poprowadzić nowy charakter wpleciony w uniwersum, jakoś spoglądanie na historię z mangi byłoby z lekka mało zaskakujące, bo tak naprawdę każdy kto przeczytał mangę wie co się stanie jak zakończy się walka, co przyniesie ze sobą. A tak to można mieć otwarte pole manewru do popisu. Ale to oczywiście tylko moje zdanie, zobaczę co inni powiedzą na ten temat.

quave
Yoma

Wysłany: 2012-05-30, 15:58   

Z mapka poradziles sobie bardzo dobrze. Z poczatku moze i wydawac sie ogromna jednak po przyjrzeniu sie jakiej wielkosci so pojedyncze pola powinna bys w sam raz na nieco dluzsza fabule. Jak cos moge chetnie pomoc przy projekcie w wolnym czasie (troche doswiadczenia w PS, jakies tam podstawy programowania, ktore raczej tutaj i tak chyba nie sa potrzebne, czy tez przy fabule). A tymczasem zasysam bete do przejrzenia.

Ignoking
Abyssal One

Wysłany: 2012-05-31, 21:58   

.

quave
Yoma

Wysłany: 2012-06-28, 14:20   

Oprocz muzyki z anime mozesz zastanowic sie np. nad muzyka zespolu Two Steps from Hell. Maja sporo klimatycznych utworow, ktore moga wprowadzic dobry nastroj do gry. Albo mocniejsze granie np. z Prince of Persia Dusza Wojownika (ach ta gitarka basowa, idealnie tam pasowalo do walk, tyle ze tam walki byly dynamiczne nie tekstowe).

Ignoking
Abyssal One

Wysłany: 2012-06-30, 10:56   

.

Senji 
Human
Vedymin

Wysłany: 2012-11-14, 20:26   

Po dłuższym czasie zapytam jak się mają pracę? :)

Ignoking
Abyssal One

Wysłany: 2012-12-03, 22:59   

.

quave
Yoma

Wysłany: 2012-12-04, 11:27   

Niezle, ale rownie dobrze moglbys sprobowac pobawic sie CryEngine 3 - da sie korzystac niekomercyjnie z tego. Ma swietny interfejs do tworzenia swiata bo sam sie troche tym bawilem :hamster_xd: Tyle ze potrzebowalbys jakiegos grafika 3d do wymodelowania postaci, broni czy tez niektorych obiektow. Po za tym w CE3 mozesz generowac mapy 16kx16k km co spokojnie by starczylo do miniaturowej wersji swiata claymore'a (a jakby zabraklo to masz jeszcze cos takiego jak pkt. tp. przenoszace do innej lokacji/mapy).

Czekam na dalsze postepy :)

MrsFuriu 
Human

Wysłany: 2012-12-22, 20:52   

Pomysł gry w świecie Claymore? Intrygujące. Dobrze by było gdyby ten projekt zostałby zrealizowany. Świat Claymore jest idealny do przerobienia na grę, wiec o fabułę martwić się zbytnio nie trzeba. Gorzej może być z grafiką, chociaż zauważyłem że korzystasz chyba z Unity3d który daję dużą swobodę, a od wersji 4 jest jednym z najlepszych darmowych silników graficzny. quave dał też dobry przykład, gdyż z CryEngine 3, ale postacie niezbyt pasują do Claymore, chyba że twórca porzuci animową grafikę. Ale nawet z tymi udogodnieniami będzie dużo pracy z Przebudzonymi, gdyż każdy wyglądał wyjątkowo. Tak czy siak nie mogę się doczekać nowych informacji o projekcie :) .

Weronika 
Human
Ophelia

Wysłany: 2013-04-06, 20:06   

Witam,to mój pierwszy post.
A więc stworzyłam takie cuś.Galate'e i Mirię:
http://imageshack.us/scal...63/32279950.png
Mam nadzienie że się podoba :)

Góral 
Administrator
Firefly fanatic

Wysłany: 2013-04-07, 05:34   

Dobra robota, ale obawiam się, że Come zaniechał tworzenie tego projektu. Na dobrą sprawę postępu nie ma już od wielu miesięcy.

Weronika 
Human
Ophelia

Wysłany: 2013-04-07, 14:41   

Góral,
Eh..szkoda.
A tyle mi to zajeło :hamster_wrry:

oorn 
Yoma

Wysłany: 2014-12-14, 11:18   

prawdę mówiąc, to mało widziałem skończonych projektów w rpg makerze. a jak już jakieś są to są do "kupienia" na steamie.

aczkolwiek uważam że świat claymore jest idealny do przeniesienia w system jrpg. czyli coś pokroju final fantasy, chrono trigger, dragon quest. dlaczego? walki są turowe, można kontrolować całą drużynę 5 wojowniczek (podczas bitwy) jak i np. na planszy maszerują za tobą w łańcuszku :D mapka wyspy jest idealna do przeniesienia w rpg, do tego specjalne ataki wojowniczek. jedyny problem mógłby zaistnieć z przedmiotami bo przecież wojowniczki cały czas miały te same miecze i zbroje :D

(właściwie, to zdałem sobie teraz sprawę z jednej rzeczy, jeżeli claymore jest niezniszczalny, to dlaczego z tego samego surowca nie stworzono zbroi?)

poza tym mam rpg makera, trochę w nim grzebałem i nawet jest to fajna zabawa. ze skryptami i wszystkim można osiągnąć ciekawe efekty. ale nie miałem konkretnego pomysłu na grę, wiec dałem spokój.

Odpowiedz do tematu